تعداد : 
مجموع :  ريال


 
 

عنوان:


درخواست كتاب
گروه بندي ها 
 
 

 
مشخصات كتاب


‫ مرجع كامل ASP.NET 4 به زبان هاي #C و VB ( چاپ دوم )
موضوع:
برنامه‌نويسي
مايكروسافت دات نت
سي شارپ (زبان برنامه‌نويسي كامپيوتر)
پديدآورنده:
نويسنده:Bill Evjen
نويسنده:Devin Rader
مترجم:مهدي محلاتي
مترجم:حسين مقدم
ناشر:

ناقوس

824 صفحه - وزيري (شوميز) - چاپ 3 - 50 نسخه
978964-377-457-8
تاريخ نشر:1393
قيمت :450000 ريال
قيمت انتشارات ناقوس :360000 ريال

چکيده :
در اين كتاب مي آموزيد... اين كتاب به اين منظور تهيه شده است تا شما را با ويژگي ها و قابليت هايي كه ASP.NET 4 در اختيارتان مي گذارد ,آشنا كند و همچنين توصيفي از شالوده اي كه ASP.NET برايتان فراهم كرده است به شما ارائه نمايد. تصور ما بر اين است كه شما يك آشنايي كلي با نسخه هاي قبلي ASP.NET , ACTIVE SERVER PAGES 2.0/3.0 ,يا JAVA SERVER PAGES داريد.اگرشما درك پايه اي از برنامه نويسي تحت وب داشته باشيد مشكلي در فراگيري مطالب اين كتاب نخواهيد داشت. ممكن است بپرسيد آيا اين كتاب براي توسعه دهندگان#C است يا توسعه دهندگان VB. خوشحاليم كه بگوييم براي هر دو آنها! در جايي كه تفاوت كد اين دو اساسي باشد كتاب نمونه اي از هر دو را ذكر مي كند. اين كتاب نسخه 4 از ASP.NET را مورد بررسي قرار مي دهد و هر ويژگي جديدي كه در اين نسخه معرفي شده است را با جزئياتي كامل پوشش مي دهد.

‫آموزش عملي و كاربردي امنيت CISCO ‫پايگاه داده ها در VB.NET 2008 (همراه با CD) ‫كتاب آموزشي سيستم عامل لينوكس ( ubuntu 10.4 )‫آموزش ASP.NET 3.5 ( نگارش دوم براي VISUAL STUDIO ‫خود آموز ASP.NET MVC به زبان C# .NET ‫ASP.NET 2.0 AJAX

نظرات كاربران
کتاب خوبیه، ترجمش روان و مناسبه، نسبت به ترجمه کتاب هایی که قبلاً خوندم خیلی بهتره. مباحث رو خیلی دقیق توضیح میده و به ذکر کامل جزئیات می پردازه. با تشکر از انتشارات ناقوس که چنین کتاب هایی رو چاپ می کنه.
کتاب خیلی خوبیه ، متن کتاب خیلی روونه و قشنگ همه چیز رو توضیح داده
کتاب مفید ی است
اضافه كردن نظر جديد
پست الكترونيكي:
نظر:
 
 

ثبت نام
 
 
 
 
 
 
 
 
 
درباره ناقوس | پرفروشها | تازه هاي نشر | تماس با ما |جستجوي كتاب |درخواست كتاب
 
تلفن:58-66478957
fiogf49gjkf0
1384-1394 تمام حقوق براي انتشارات ناقوس محفوظ مي باشد